RYBÁŘSKÉ ZÁVODY 5. 9. 2020

Historie MO

Mo - Horažďovice byla založena roku 1920 s názvem rybářský spolek Prácheň, tato historie je velice obsáhlá a proto prosím vydržte, než veškerou dokumentaci dám do elektronické podoby, kterou si potom zde můžete v klidu pročíst.

Zdravím a zároveň žádám členy MO ČRS Horažďovice,

aby vraceli povolenky do poštovní schránky na adrese

Otavská 1039

PETRŮV ZDAR

Členská schůze MO ČRS

V pátek 10.9.2021, se bude konat v restauraci hotelu Prácheň od 18.00 hodin Členská schůze MO ČRS Horažďovice.

Musí být dodržena kovidová opatření, takže zúčastnění se musí prokázat PCR testem, nebo certifikátem o očkovaní, a nebo musí mít doklad o prodělaném kovidu.

V případě nepříznivé kovidové situace budeme informovat, o platnosti termínu Členské schůze.

Naši uživatelé

Tato prezentace byla vytvořena s několika důvodů. Jeden znich je abychom se konečně zařadili mezi většinu MO, které mají webovou prezentaci, ale hlavně pro naše návštěvníky a aktivní rybáře, které zde chceme informovat o zarybnování naších revírů, konání závodů a také fotografie ůlovků. Proto budeme tento web pravidelně aktualizovat, tak se nezapomeňte na naších stránkách zastavit, ať o něco nepříjdete.

Crs-horazdovice MO Horažďovice
Otavská 1039